Quiz Show

Teleturniej na żywo

Integracja

dla Twojej firmy

/

Imprezy firmowe Kraków 

Hotel Szary Residence wyposażony jest w salę konferencyjną oraz pokoje na rozmowy biznesowe. W naszym obiekcie możemy pomieścić do 70 osób biorących udział w szkoleniu. Po przeprowadzonym wykładzie zachęcamy do zorganizowania imprezy firmowej. Jest to propozycja także dla firm, które nie planują integracji poprzedzać pracą.

 

Lokalizacja naszego hotelu na szczycie wzgórza Gródek, gwarantuje nie tylko malowniczy widok, ale także zapewnia prywatność podczas imprezy pracowniczej pod Krakowem. Bezpieczeństwo i brak zależności, zapewnia całodobowa recepcja. Nie musicie się zatem Państwo martwić przybyciem do naszego miejsca wczesną lub późną porą. Jesteśmy dla Państwa otwarci cały czas.

 

Dla gości możemy przygotować także pokój z możliwością noclegu. Nasz obiekt wyposażony jest w 39 pokoi, które mogą pomieścić ok. 100 osób. Pokoje zaopatrzone są we wszystkie potrzebne narzędzia i akcesoria.

 

Wszystkich zainteresowanych organizacją imprezy pracowniczej pod Krakowem, zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy zadowolenie z powierzonych nam zadań.

 

Atrakcje

 

Hotel Szary Residence zapewnia wiele atrakcji dla chcących urządzić imprezę firmową w Krakowie i okolicach. Z całego serca polecamy degustacje win i serów lub degustację whisky. Jest to niezwykły sposób na spędzenie miło czasu. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę win importowanych z różnych części świata. Nasza oferta zawiera nietypowe włoskie sery, których smak może być ciężko poznać w innych miejscach. W naszej karcie znajdują się specjalnie wyselekcjonowane kawy, czekolady i wina bezalkoholowe.

 

Na życzenie przygotowujemy specjalne gry i zabawy. Naszą propozycją jest gra terenowa „Poszukiwanie skarbów” i gra integracyjna 7th Element. Ciekawym rozwiązaniem jest Quiz Show, w którego tematyce każdy może znaleźć coś dla siebie. Jesteśmy także otwarci na inne pomysły, do których organizacji dołożymy wszelkiej staranności.

 

Atrakcje na terenie naszego obiektu zapewnia także stadnina koni. Oferujemy możliwość jazdy konnej i oprowadzenie po stajni. Impreza firmowa w Krakowie i jego okolicach w Hotelu Szary Residence to wyjątkowe miejsce, wśród przyrody, z dala od miasta. Jest więc idealną odskocznią dla Państwa pracowników.

Jeśli są Państwo zainteresowani imprezą pracowniczą pod Krakowem, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, iż przygotujemy przyjęcie na najwyższym poziomie. Jest to możliwe nie tylko dzięki zapierającym dech w piersiach widokom. To zasługa naszego doświadczonego zespołu i panującej w nim atmosfery. Nasi Goście doceniają dania przygotowywane z prawdziwą starannością przez Szefa Kuchni naszego hotelu, ze specjalnie wyselekcjonowanych i sezonowych składników.