Kto może spać w Hotelu?

Zapraszamy do Hotelu Szary Residence w trakcie panujących obostrzeń z COVID-19.

 

Hotel Szary Residence jest otwarty,
natomiast do 9 kwietnia 2021 w Hotelu nie może spać każdy.
Wymagane jest specjalne zaświadczenie np. WZÓR ZAŚWIADCZENIA.PDF

Od 20 marca 2021 do 9 kwietnia 2021 - w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. Poz. 2316, ograniczającym możliwość korzystania z usług hotelarskich, z późniejszymi zmianami, hotel może świadczyć usługi dla gości, których nocleg jest zgodny z rozporządzeniem. 

Przy zakwaterowaniu, będą Państwo poproszeni o wypełnienie standardowej karty meldunkowej oraz przedstawienie jednego z dokumentów potwierdzających, że nocleg ten jest zgodny z wytycznymi Rady Ministrów.

Lista dokumentów:

LISTA DOKUMENTÓW - PDF

W związku z zapytaniami, informujemy, że nie posiadamy wzoru „dokumentu wystawionego przez pracodawcę” i innych, jak również taki wzór nie został zatwierdzony w rozporządzeniu, dlatego akceptujemy każdy dokument będący potwierdzeniem celu pobytu zgodnie z rozporządzeniem (w tym w formie elektronicznej za potwierdzeniem zgodności z oryginałem). 

 

Pacjenci Pracujący w samolotach Pracujący na statkach Kierowcy Pracujący w pociągach
Pełnomocnicy i adwokaci Pracujący w infrastrukturze kontroli, gazowej, wodnej Pracujący w infrastrukturze telekomunikacyjnej. Żołnierze, funkcjonariusze, mundurowi Pracujący w PKP
Medycy Zawodnicy i sztab (trenerzy, członkowie) w ramach sportu Serwisanci Dyplomaci i ich rodziny Telewizja, prasa, media

 

Przykład:

potwierdzenie wizyty lekarskiej w naszej gminie upoważnienie do nocowania w Hotelu!

 

Zapraszamy!