Pub Quiz

Przygotujemy i przeprowadzimy quiz uszyty na miarę Państwa oczekiwań. Standardowa zabawa trwa dwie godziny i składa się z 9 kategorii, a każda z nich z 5 pytań, quiz oraz materiały przygotowujemy konsultując wcześniej z organizatorami tematykę i zagadnienia (czasem związane z firmą, czasem z branżą, czasem z plotkami z biurowej kuchni...) do niego wykorzystywane, aby każdy z uczestników dobrze się bawił.

W naszym quizie, oprócz standardowych kategorii z pytaniami, znajdą Państwo także kategorie multimedialne, zawierające zdjęcia, krótkie filmiki czy muzykę uatrakcyjniające całą zabawę.

Kategorie mogą skupiać się wokół rozmaitych tematyk. Możemy stworzyć quiz z pytaniami ogólnymi, takimi jak film, muzyka lub możemy przygotować kategorie z pytaniami specjalnymi, wybranymi przez Państwa (jak np. z życia firmy).

W czasie zdrowej rywalizacji, drużyny będą miały okazję zespołowo "główkować" nad znalezieniem odpowiedzi na postawione im pytania oraz cieszyć się wspólną zabawą

Quiz odbywa się w grupach, co sprzyja integracji oraz pełnej współpracy. Z doświadczenia wiemy, że ta forma zabawy dostarcza niesamowitych emocji takich jak ekscytacja, pozytywne zaskoczenie, ciekawość.

Organizacja w restauracji może być połączona z degustacją wina lub imprezą integracyjną w domku grillowym. 

 

Cna zabawy zależna jest od liczby osób i wybranego pakietu, w granicach 25-40zł / osobę.