Co przygotować na grilla?

Podstawą udanego grilla jest oczywiście jedzenie. Warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju mięso, które będziemy mogli przygotować w trakcie jego trwania. Najpopularniejszymi potrawami z grilla w naszym kraju są kiełbasa, karkówka, kaszanka oraz szaszłyki. Nie zapomnijmy o osobach na diecie wegetariańskiej czy wegańskiej. Istnieje wiele ciekawych odpowiedników dań mięsnych, które możemy zaproponować osobom niejedzącym mięsa i wyrobów pochodzenia zwierzęcego. Jeśli odpowiednio przygotujemy potrawy, możemy liczyć na pełne zadowolenie naszych gości. Dodatkowo warto pomyśleć o przygotowaniu bufetu z sałatkami, przekąskami i innymi przystawkami. Po pomysły możemy sięgnąć do internetowych blogów kulinarnych, które obfitują w znakomite przepisy na dania i potrawy. Do tego możemy przygotować oryginalne napoje. Różnorodność potraw jest bardzo istotna, gdyż każdy człowiek ma inny gust i smak.

Miejsce dla każdego

Koleją kwestią, o którą należy zadbać, jest odpowiednia ilość miejsc siedzących. Nie chcemy przecież, aby któryś z naszych gości został bez krzesła. Lepszym pomysłem jest ustawienie większej ilości miejsc, co sprawdzi się w przypadku niezapowiedzianych gości. Jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony!

jak urządzić grilla

Nie ma grilla bez muzyki

Wiosenny grill nie może odbyć się bez dobrej i gustownej muzyki. Stanowi ona idealne tło do rozmów i dyskusji, co pozwoli znacznie ożywić atmosferę. Możemy zaproponować naszym znajomym czy rodzinie wybranie jakiejś piosenki, którą szczególnie lubią. W gusta każdej osoby nie trafimy, jednak możemy znaleźć tak zwany złoty środek.

 

Jeśli jest muzyka, powinien być i parkiet. Taniec pod gołym niebem jest nieodłącznym elementem imprez plenerowych. Gdy już zadbamy o ciekawą playlistę i dobre nagłośnienie, musimy wygospodarować nieco miejsca do tańczenia. Takim sposobem sprawimy, że nasi goście będą bardzo zadowoleni i zapamiętają to spotkanie przy grillu na długo.

Gdzie zorganizować grilla?

Maj nie zawsze obdarowuje nas piękną i słoneczną pogodą. W nieco chłodniejsze i deszczowe dni warto wyposażyć się w sprzęty zapewniające pomieszczeniu odpowiednie ogrzewanie. Może to być na przykład grzejnik na podczerwień lub ogrzewanie podłogowe. Nie każdy jednak posiada możliwość ugoszczenia gości na swoim podwórku. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad miejscem nieopodal hotelu.

 

To już wszystkie wskazówki, jakie przygotowaliśmy dla Państwa na temat plenerowego grilla z przyjaciółmi. W ofercie Hotelu Szary Residence znajdą Państwo chatę grillową, która jest idealnym miejscem na urządzenie imprezy w swobodnej i klimatycznej atmosferze! Zagwarantowane jest pomieszczenie z ogrzewaniem podłogowym i nagłośnieniem, 50 miejsc siedzących i parkiet do tańczenia, duże palenisko z bufetem oraz możliwość zabawy do 3:00 rano. Zapewniamy, że będą się Państwo bawili do białego rana!