Wyjazd to doskonałe przeżycie nie tylko dla rodziców, ale również dla dzieci, które poznając świat, zdobywają cenne doświadczenie. Ważne jest, aby odpowiednio zagospodarować ich czas i zapewnić wiele atrakcji w trakcie wycieczki. Niektóre hotele posiadają szereg atrakcji w swojej ofercie, aby ułatwić to zadanie rodzicom.

hotel okolice krakowa3

Jazda konna

Które dziecko nie cieszyłoby się z przejażdżki na kucyku? Nie zawsze mamy możliwość skorzystać ze stadniny konnej w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Zapewnienie takiej atrakcji w trakcie wyjazdu to doskonałe urozmaicenie. Dla młodszych dzieci wskazana jest jazda na kucykach, a dla starszych nada się przejażdżka na większym koniu. Nauka jazdy konnej dostępna jest już dla cztero-czy pięciolatków. Dziecko od najmłodszych lat doświadcza kontaktu ze zwierzęciem oraz wypracowuje utrzymanie prostej postawy.

Wspólne zabawy

Kto nie bawił się w dzieciństwie piłkarzykami czy nie grał w ping-ponga? Tenis stołowy ćwiczy u dzieci koordynację ruchową i zwiększa ich inteligencję. Piłkarzyki zaś wyrabiają zwinność i szybkość, a ponadto dziecko wypracowuje sprawność umysłową. Zaletą takich aktywności jest nauka zdrowej rywalizacji i godzenia się z przegraną.

Salka kinowa

Niektóre hotele dysponują salami kinowymi. Jest to doskonała okazja, aby wspólnie z rodziną zobaczyć ekranizację na dużym ekranie. A jak wiadomo, dzieci kochają oglądać filmy. Wystarczy wziąć popcorn i wygodnie rozsiąść się w fotelu, a resztą zajmie się obsługa hotelu!

Kącik zabaw

Z myślą o dzieciach niektóre hotele zostały wyposażone w specjalne kąciki zabaw. To doskonała okazja dla najmłodszych, aby zapoznać się z innymi Gośćmi z hotelu. Spędzanie czasu z rówieśnikami uczy nawiązywania relacji i ciekawie urozmaica czas. Jest to również chwilowe odciążenie dla rodziców.
W kącikach zabaw można również nauczyć dziecko rysować. Jest to zdecydowanie jedno z najbardziej rozwijających zajęć dla najmłodszych. Ćwiczy wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Dziecko w taki sposób wyraża swoje uczucia i przekonania na temat świata. Niezależnie od miejsca, zawsze jest to dobry sposób na spędzanie czasu.

Jacuzzi

Dzieci uwielbiają hydromasaż. Jest to dla nich niezwykle ciekawe przeżycie i pozytywne urozmaicenie czasu. Wraz z rodzicami mogą się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków.

Aktywności na świeżym powietrzu

Wyjazd to doskonała okazja, aby spędzić czas z dzieckiem na świeżym powietrzu. Spacery po malowniczej okolicy budują niezapomniane wspomnienia i stwarzają okazję do szczerych rozmów. Niektóre obiekty są również wyposażone w place zabaw czy specjalne strefy do zabaw. W trakcie zimy często istnieje możliwość wypożyczenia sanek, a w lecie zorganizowania przejażdżki rowerowej.
Wyjazd to niezapomniane przeżycie dla dziecka i doskonała okazji do pogłębienia relacji. Z myślą o dzieciach nasz hotel zorganizował szereg atrakcji. Umożliwiamy m.in. skorzystanie z salki zabaw, naukę jazdy konnej czy kąpiel w jacuzzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i spędzenia wyjazdu w naszym hotelu!

hotel okolice krakowa2