Kariera w Szary Residence

Szary Residence funkcjonuje już od września 2015 roku i stale się rozwija. Każdego dnia nowi Goście przekonują się o wysokiej jakości naszych usług i wyjątkowej atmosferze i bajkowym otoczeniu obiektu. Odwiedzają nas grupy z całego świata, osoby prywatne, delegacje biznesowe, gwiazdy estrady, artyści i inne osobistości. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Gości musimy ciągle się rozwijać zachowując przy tym albo podnosząc obecny standard usług. Sekretem do osiągnięcia sukcesu są dobrze wyszkoleni, zaangażowani i uśmiechnięci pracownicy.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wybudowaliśmy Chatę Grillową na 70 osób, otworzyliśmy przy restauracji Ogród Zimowy na 40 osób, uruchomiliśmy strefę Wellness z siłownią, sauną i Jacuzzi. Realizujemy przyjęcia okolicznościowe, wesela, szkolenia, konferencje i imprezy grupowe. Planowane są kolejne inwestycje i rozwój naszej rezydencji, dlatego stale szukamy osób, które dołączą do rodziny Szary Residence.

Zapraszamy do wysyłania CV na adres b.radwan@szaryresidence.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 601-407-316. Obecnie rekrutujemy osoby do pracy na recepcji, przy sprzątaniu, w restauracji kelnerów i kucharzy. 

Więcej ofert na Jooble