Psy są mile widziane w Hotelu Szary Residence

Psy są mile widziane w Hotelu Szary Residence

/

Zapraszamy z psami!

Dla właścicieli czworonogów mamy dobrą wiadomość! Psy są mile widziane w naszym Hotelu, Restauracji i ogrodzie. Koniecznie zaznacz przy rezerwacji, że przyjeżdżasz z psem.

W miarę możliwości przydzielony zostanie pokój z drewnianą podłogą, piesek otrzyma miskę i niespodziankę. Obsługa restauracji podpowie gdzie usiąść z pieskami, które akceptujemy w środku i w ogrodzie. 

Z psem można wybrać się na spacer do naszego lasu, na terenie obiektu jest śmietnik na psie odchody, a w planach jest budowa wybiegu dla piesków.

Akceptujemy zwierzęta
Zakaz palenia
Wi-fi
Suszarka do włosów
Klimatyzacja w każdym pokoju
Standard 3*

Oferty specjalne

Atrakcje i udogodnienia

Noclegi w Hotelu Szary Residence to nie wszystko, dysponujemy również Restauracją z pyszną europejską oraz polską kuchnią, domkiem grillowym, Klubem Jazdy Konnej oraz zapleczem konferencyjnym. Jeśli szukają Państwo hotelu koło Krakowa z możliwością zorganizowania przyjęcia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Goście z dziećmi mają do dyspozycji plac zabaw z trampoliną, kącik zabaw w Hotelu oraz miejsce na ognisko. W przyjaznej dla dzieci Restauracji Szary, przybysze mogą cieszyć się z udogodnień dla swoich pociech. W naszym obiekcie dzieci mają do odkrycia całą przyrodę, jaka otacza to wyjątkowe miejsce. Wszystkie zwierzęta tutaj zamieszkujące nie mogą się doczekać poznania Państwa dzieci.

 

Hotel Szary Residence to także miejsce dla aktywnych. Polecamy dwie siłownię – zewnętrzną i wewnętrzną, saunę i jacuzzi, spacer po lesie i jazdę konną.

 

Wierzymy, że dla zmęczonych tłumem miasta, atrakcją będzie relaksujący śpiew ptaków, ścieżki leśne i polne. Kontakt z naturą, jaki zapewnia lokalizacja Szary Residence, hotel pod Krakowem, jest tutaj czymś wyjątkowym i docenianym przez odwiedzających nas Gości z całej Polski.

 

Ponadto, z naszych usług zapewniających nocleg w okolicach Krakowa, mogą korzystać także osoby z niepełnosprawnościami. W hotelu znajdują się wszelkie potrzebne udogodnienia, dzięki którym podróż jest znacznie łatwiejsza. W razie potrzeby nasz personel służy wsparciem.

 

Chcąc zapewnić komfortowy nocleg pod Krakowem naszym Gościom, wyposażyliśmy pokoje we wszelkie niezbędne przedmioty do codziennego użytkowania, znajdą Państwo między innymi kawę, herbatę, TV, przestronne biurko, telefon, jak również żelazko i deskę do prasowania.

Żelazko i deska do prasowania
Klucze magnetyczne (karty)
Przyjęcia okolicznościowe
TV HD
Winda
Udogodnienia dla niepełnosprawnych