Atrakcje

Zapewnienie atrakcji na przyjęciu może spędzać sen z powiek osobom, które podjęły się jego zorganizowania. Naszym zadaniem okazuje się wymyślenie ich nie tylko dla dzieci, jeśli będą one zaproszone, ale również dla dorosłych. Impreza organizowana pod gołym niebem daje nam o wiele więcej możliwości, takich jak: plac zabaw dla dzieci, tańce pod gwiazdami, gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Frajda dla najmłodszych

Po pierwsze w dużo mniejszym stopniu ogranicza nas przestrzeń. Wiadomo, że dzieci potrzebują miejsca, by się pobawić. Zdarza się, że na przyjęciu organizowanym na sali po prostu brakuje miejsca i nietrudno o nieszczęśliwy wypadek. Nie raz, jeśli na zewnątrz jest wystarczająco dużo przestrzeni, to najmłodsi wolą przebywać właśnie tam. To z kolei może być uciążliwe dla pilnujących ich opiekunów, którzy muszą albo często wychodzić, by sprawdzić, co robią ich pociechy, albo nieustannie z nimi przebywać na zewnątrz. Dlatego przyjęcie na świeżym powietrzu może być wybawieniem dla niezmąconego niczym spokoju rodziców. Dodatkowo organizatorom pozwoli to uniknięcie wydatków z różnego typu uszkodzeniami, szkodami.

przyjęcia na łonie natury

“Mój jest ten kawałek podłogi”

Zdarzyło się Wam pewnie być na imprezie w sali, gdzie było niewiele miejsca przeznaczonego do tańca. Często wydzielenie przestrzeni jadalnej ze stołami i tanecznej wiąże się z pewnego rodzaju kompromisem lub znacznym uszczerbkiem dla którejś z wymienionych. Przyjęcie na łonie natury być może pozwoli uniknąć tego dylematu, a tancerzom da nieskończone możliwości pokazania swoich umiejętności.

Obcowanie z naturą

Dla wielu osób kontakt z przyrodą jest bardzo ważny i pomaga im się zrelaksować, a zaczerpnięcie świeżego powietrza korzystnie wpływa na ludzki organizm. Dlatego warto pomyśleć o imprezie pod gołym niebem. Najczęściej są one organizowane w okresie letnim lub okołoletnim, co pozwoli na cieszenie się z uroków tej pory roku. Wiadomo również, że istotny jest kontakt z promieniami słonecznymi, oczywiście po odpowiedniej ochronie, które zapewniają cenne witaminy.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa nad zastanowieniem się nad tą opcją zorganizowania przyjęcia i zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szary Residence. W naszym hotelu mają Państwo możliwość zorganizowania zarówno ślubu i wesela na wolnej przestrzeni, jak i imprezy firmowej połączonej z piknikiem, grą terenową czy jazdą konną. W celu poznania szczegółów oferty zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego!