Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, które wymaga nie tylko dużo czasu i pracy, ale także kreatywności i umiejętności planowania. Dlatego warto zacząć od określenia swoich potrzeb, wymagań i budżetu. Organizacja wesela to ważne wydarzenie dla każdej pary, której celem jest stworzenie niezapomnianych chwil w gronie rodziny i bliskich przyjaciół. Gdzie takie wesele zorganizować?

Małe wesele do 50 osób w plenerze pod Krakowem

Szary Residence to jedno z piękniejszych i bardziej ekskluzywnych miejsc pod Krakowem, gdzie można zorganizować niezapomniane wesele w plenerze. To wyjątkowy obiekt, który oferuje przestronny i urokliwy ogród z malowniczymi widokami na okoliczne góry i lasy.

W Szary Residence można zorganizować ślub kompleksowo. Uroczystość zaślubin w plenerze – może odbyć się w ogrodzie. Organizatorzy przygotują ołtarzyk i stolik dla urzędnika oraz krzesełka dla Pary Młodej oraz Gości.

Po uroczystości zapraszamy do przeszklonego ogrodu zimowego lub sali restauracyjnej na uroczysty obiad. Popołudniem, na część nieoficjalną proponujemy przenieść się do Chaty Grillowej, gdzie można bawić się do rana w akompaniamencie muzyki. Aby zachować uroczysty charakter przyjęcia palenisko zastąpimy bufetem z przekąskami.

Wesele do 100 osób pod Krakowem

Szary Residence to również miejsce gdzie odbywają się też nieco większe wesela – do 100 osób. Przy weselu na 100 osób Hotel oraz Restauracja wynajmowana jest na wyłączność. Przeszklona sala, ogród, parkiet taneczny, pyszne jedzenie, piękne widoki i prywatność to cechuje wesela w Szary Residence.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji wesela pod Krakowem na naszej stronie internetowej. 

Kameralne wesele pod Krakowem

Istnieje wiele zalet organizacji kameralnego wesela. Oto kilka z nich:

  • Intymna atmosfera - Kameralne wesele oznacza mniejszą ilość gości, co z kolei tworzy bardziej intymną i osobistą atmosferę podczas uroczystości. Pozwala to na lepsze skupienie się na przeżyciu ważnego dnia z najbliższymi.
  • Mniejsze koszty - Zwykle organizacja mniejszego wesela jest tańsza niż większego, ponieważ wymaga mniejszej ilości jedzenia, dekoracji, oraz mniejszej sali.
  • Większa kontrola - Kameralne wesele pozwala na większą kontrolę nad tym, jak przebiega uroczystość. Mniejsza liczba gości oznacza mniejszą ilość problemów, które mogą pojawić się podczas organizacji wesela.
  • Więcej czasu na spędzenie z gośćmi - Dzięki mniejszej ilości gości, para młoda będzie miała więcej czasu na spędzenie z każdym z nich, co pozwoli im na lepsze poznanie swoich bliskich.
  • Mniej stresu - Kameralne wesele jest zwykle mniej stresujące niż większe, ponieważ wymaga mniej planowania i organizacji.
wesele pod krakowem