Gdzie zorganizować integrację pod Krakowem?

Na co dzień Twój Zespół pracuje w biurze w Krakowie i w ramach integracji chcecie wyjechać za miasto i pobyć bliżej natury? Malownicze położenie naszego hotelu w pobliżu lasu, z widokiem na bezkresne łąki i pola na pewno zaspokoi tą potrzebę.

Pracujecie zdalnie, w różnych częściach kraju, i przy okazji spotkania firmowego chcecie zwiedzić stolicę Małopolski? Jesteśmy oddaleni tylko 25 minut od centrum Krakowa, co stanowi doskonałą bazę wypadową.

Hotel Szary Residence pod Krakowem to gwarancja spotkania firmowego, z którego będą zadowoleni wszyscy uczestnicy. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach dla około 100 osób, pyszną i zdrową kuchnię oraz szereg atrakcji. Dla tych, którzy chcą połączyć integrację firmową ze spotkaniem biznesowym w okolicach Krakowa, oddajemy w dyspozycję sale konferencyjną wraz ze sprzętem multimedialnym.

Pomysły na integrację pod Krakowem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, oraz prezentując wachlarz naszych możliwości, przedstawiamy kilka propozycji na spędzenie Waszej imprezy integracyjnej pod Krakowem.

Dla aktywnych grup, które lubią ruch i wysiłek proponujemy grę terenową, w której trzeba wykazać się sprytem i umiejętnością pracy w zespole. Miłośnikom prac manualnych dedykujemy warsztaty z rękodzieła – można samodzielnie stworzyć biżuterię, domki dla owadów, lub ozdoby do mieszkania. Proponujemy także nie lada gratkę dla smakoszy – warsztaty baristyczne, które przyczynią się do uzyskania tytułu „mistrza kawy” po powrocie do biura. Dla amatorów zwierząt otwieramy drzwi naszej stajni i proponujemy im lekcję jazdy konnej. Można też zdecydować się na wycieczkę do oddalonej o 7 minut hodowli alpak. W czasie wolnym każdy z uczestników ma do dyspozycji wewnętrzną i zewnętrzną siłownię, saunę i jaccuzi – tutaj także możemy zorganizować zajęcia, przyczyniające się do zintegrowania Zespołu.

Zapraszamy do przejrzenia oferty imprez firmowych tutaj.

Domek grillowy i ognisko na zakończenie dnia.

Na terenie hotelu znajduje się także miejsce na ognisko oraz domek grillowy – oba idealne na zakończenie dnia i zabawę do samego rana. 

Każdy gość naszego hotelu traktowany jest indywidualnie. Taka sama zasada obowiązuje nas w przypadku grup. To Wy, jako Zespół, najlepiej znacie swoje upodobania względem rozrywek i spędzania wolnego czasu, dlatego poza powyższymi propozycjami jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły zabaw integracyjnych. Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalmy możliwości realizacji imprezy firmowej w hotelu pod Krakowem, o której Twoi współpracownicy będą opowiadać miesiącami.

wyjazd integracyjny pod krakowem