Kolacja dla Dwojga

Kolacja dla Dwojga

/
Romantyczna kolacja dla dwojga

Kolacja dla Dwojga

Szukasz idealnego miejsca na romantyczną kolację z drugą połówką? Restauracja Szary zaskoczy i spełni Wasze oczekiwania.
Zapewniamy romantyczny wystrój, nakrycie obrusem, kwiatami, romantyczną atmosferę, a także pełną, profesjonalną obsługę kelnerską z wieloletnim doświadczeniem.
Kolacja Dla Dwojga

Przyjęcia

Chcesz zorganizować przyjęcie z okazji chrzcin, urodzin, pierwszej komunii, ślubu w restauracji pod Krakowem? W Restauracji Szary realizujemy przyjęcia od 10 do 100 osób, w zależności od Państwa potrzeb, w różnych salach i według specjalnie skomponowanego menu.

Przyjęcie w otoczeniu ogródka, padoków z końmi, zieleni i placu zabaw zapewni dużo rozrywki, a dech w piersiach zapierać będzie nie tylko widok potraw i innowacyjnie urządzonych sal, ale i pięknej okolicy.

Restauracja Szary to jedna z najciekawszych restauracji koło Krakowa. W połączeniu z Hotelem Szary Residence i wszystkimi udogodnieniami się tu znajdującymi, tworzy idealne warunki do zorganizowania niepowtarzalnego przyjęcia, które będzie się mile wspominać przez wiele lat.

 

Wszystkich zainteresowanych, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i ustalimy szczegóły. Zorganizowaliśmy już wiele imprez, często również z nietypowymi wymaganiami naszych Gości. Mamy ogromne doświadczenie i profesjonalną obsługę. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i pytania. Służymy pomocą i wsparciem w całym procesie organizacji przyjęcia.

 

Kontakt w sprawie rezerwacji: Bartosz Radwan, tel.: 601-407-316

Akceptujemy zwierzęta
Akceptujemy płatność kartą
Przyjęcia okolicznościowe
Obsługa kelnerska
Wi-fi
Klimatyzacja w każdym pokoju