Impreza firmowa

Impreza firmowa

/

Imprezy firmowe Kraków 

Hotel Szary Residence wyposażony jest w salę konferencyjną oraz pokoje na rozmowy biznesowe. Nasz obiekt jest przystosowany dla maksymalnie 70 osób biorących udział w szkoleniu. Po odbytym wykładzie rekomendujemy zorganizowanie imprezy firmowej. Jest to propozycja także dla firm, które nie planują integracji poprzedzać pracą.

 

Lokalizacja naszego hotelu na szczycie wzgórza Gródek, to nie tylko malowniczy widok, ale także prywatność podczas imprezy pracowniczej pod Krakowem. Całodobowa recepcja zapewnia bezpieczeństwo i niezależność, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się przybyciem do naszego miejsca wczesną lub późną porą. Jesteśmy dla Państwa otwarci cały czas.

 

Dla gości możemy przygotować także pokoje z możliwością noclegu. Nasz obiekt wyposażony jest w 39 pokoi, które mogą pomieścić ok. 100 osób. Pokoje są doskonale wyposażone i posiadają wszelkie niezbędne narzędzia i akcesoria.

 

Wszystkich zainteresowanych organizacją imprezy pracowniczej pod Krakowem, zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy zadowolenie z powierzonych nam zadań.

 

Atrakcje

 Hotel Szary Residence zapewnia wiele atrakcji dla chcących urządzić imprezę firmową w Krakowie i okolicach. Z całego serca polecamy degustacje win, serów lub whisky. Jest to niezwykły sposób na spędzenie miłego czasu w gronie współpracowników. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę win importowanych z różnych części świata. Nasza oferta zawiera nietypowe włoskie sery, których smak może być ciężko poznać w innych miejscach. W naszej karcie znajdują się specjalnie wyselekcjonowane kawy, czekolady i wina bezalkoholowe.

 

Jedną z głównych atrakcji na terenie naszego obiektu jest klub jazdy konnej oraz stajnie. Oferujemy możliwość jazdy konnej i oprowadzki po stajni. Impreza firmowa w okolicach Krakowa to doskonałe rozwiązanie, które oferuje usytuowany wokół odbierających mowę widoków Hotel Szary Residence. Bliskość przyrody i możliwość wyciszenia, poprzez ucieczkę od codziennego zgiełku w mieście sprawia, że nasi Goście opuszczają nas zadowoleni i w pełni zrelaksowani.

 

Na życzenie przygotowujemy specjalne gry i zabawy. Naszą propozycją jest gra terenowa „Poszukiwanie skarbów” i gra integracyjna 7th Element. Ciekawym rozwiązaniem jest Quiz Show, w którego tematyce każdy może znaleźć coś dla siebie. Jesteśmy także otwarci na inne pomysły, do których organizacji dołożymy wszelkiej staranności.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani imprezą pracowniczą pod Krakowem, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, iż przygotujemy przyjęcie na jak najwyższym poziomie. Jest to możliwe nie tylko dzięki zapierającym dech w piersiach widokom, ale także dzięki doświadczonym zespołem i odpowiedniej w nim atmosfery. Warto również zwrócić uwagę na posiłki serwowane w naszej restauracji, które przygotowuje Szef Kuchni, ich smak, wygląd oraz naturalność składników docenili nawet najbardziej wymagający Goście.

"Uwarz swoje piwo" - warsztaty warzenia piwa domowego

Podczas tego warsztatu uczestnicy w kilku zespołach biorą udział w warzeniu domowego piwa! Warzenie odbywa się w sposób uproszczony z tzw. „brewkitów” lub ekstraktów słodowych.
Efektem warsztatów jest przygotowanie brzeczki piwnej, która następnie jest poddawana fermentacji i po ok 4-5 tygodniach od warsztatów uczestnicy otrzymają kurierem samodzielnie przygotowane piwo domowe! Dodatkiem do warsztatów jest degustacja piwa i zapoznanie się z kilkoma piwnymi stylami.
Zadzwoń NAPISZ
1640874067908
DSC 9210

Piwne Igrzyska

Jest to integracyjna gra zespołowa, podczas której uczestnicy podzieleni na zespoły rywalizują w kilku rundach piwnych gier.
Odnajdują tajny składnik piwa, odgadują style piwa, a także biorą udział w niezwykłej degustacji w ciemno.
Muszą wykazać się sprytem, współpracą i odrobiną piwnej wiedzy, bo na zwycięzców czeka skrzynka piwa!
Zadzwoń NAPISZ

Kto zabił pokojówkę?

W hotelu zostaje zamordowana pokojówka, podejrzanymi są goście, obsługa hotelu i kilka innych osób. Niespodziewanie cała sprawa zatacza coraz większe kręgi i nabiera zasięgu międzynarodowego. Ekipy dochodzeniowe - złożone z pracowników Państwa firmy – muszą jak najszybciej zdemaskować mordercę.​

Czas ucieka i gra na niekorzyść uczestników, trzeba działać szybko i skutecznie! ​
ZADZWOŃ NAPISZ
Kto Zabił Pokojówkę
PEGA 19220821 DSC01696

Teleturniej

Imprezę poprowadzi fantastyczny konferansjer – w każdym kolejnym wejściu wcielając się w rolę kolejnych telewizyjnych prezenterów.
Tego wieczoru zmierzycie się z emocjonującymi quizami, stylizowanymi na znane telewizyjne superprodukcje: Milionerzy, Jaka to melodia oraz Familiada. Będziecie mieli okazje sprawdzić się w solowych i drużynowych konkurencjach, a zwycięzcy rozgrywek zostaną sowicie nagrodzeni!
Zadzwoń NAPISZ

Geocoaching

Geocaching to gra terenowa z użyciem map, kompasów, GPS-ów oraz innych często nietypowych rekwizytów.
Celem gry jest odnalezienie wszystkich punktów ukrytych w terenie przez każdą z grup i zebranie „śladów” prowadzących do finałowej skrytki zawierającej symboliczną nagrodę dla każdego z poszukiwaczy.
Zadzwoń NAPISZ
Geocoaching
IMG 5892

Domki dla owadów

Stwórz z nami wyjątkowe, ekologiczne rozwiązania dla swojego domu. Podczas warsztatów przekażemy Ci tajemną wiedzę dotyczącą tworzenia ozdób - świeczek zapachowych czy podkładek na stół. Pokażemy Ci, jak wykorzystywać tkaniny z recyklingu oraz naturalne materiały do pięknych aranżacji wnętrz!
Zadzwoń NAPISZ

Design do domu

Stwórz z nami wyjątkowe, ekologiczne rozwiązania dla swojego domu. Podczas warsztatów przekażemy Ci tajemną wiedzę dotyczącą tworzenia ozdób - świeczek zapachowych czy podkładek na stół. Pokażemy Ci, jak wykorzystywać tkaniny z recyklingu oraz naturalne materiały do pięknych aranżacji wnętrz!
Zadzwoń NAPISZ
Zrzut Ekranu 2023 01 5 O 13.12.54
Las Zbrodni

Las zbrodni

„Las zbrodni” to, jak sama nazwa wskazuje, pełna wyzwań gra scenariuszowa, w której grupa musi utworzyć swój wydział kryminalny.
Zadaniem drużyny będzie znalezienie informacji kto dokonał 3 zabójstw na młodych kobietach w lesie. Sprawa niestety musi być pilnie wyjaśniona, a prokurator daje max. 4 godziny na dostarczenie dowodów i wskazanie sprawcy.
Celem jest poznanie prawdy i skazanie właściwego przestępcy. Drużyna nie będzie miała narzuconej metody działania. To ich wydział kryminalny i ich działania. Prokurator czeka...
ZADZWOŃ NAPISZ

Malowanie na drewnie i toreb

Malowanie toreb: Każdy uczestnik będzie mógł stworzyć spersonalizowane dzieło według uznania - podczas tych warsztatów nie liczą się umiejętności plastyczne, a jedynie dobra zabawa i uwolnienie drzemiących w pracownikach pokładów kreatywności.

Malowanie na drewnie: Warsztaty malowania na drewnie są alternatywą dla warsztatów malowania na płótnie - tutaj możliwości mamy wiele! Możemy pomalować elementy, które użyjemy później w kuchni, dekoracje do domu, zegary czy inne przedmioty domowego użytku. Gotowe dzieło będzie można zatrzymać dla siebie lub przeznaczyć na prezent dla bliskiej osoby - do wyboru do koloru. :)
Zajęcia te są niezwykle odprężające i pomagają skupić się na tym co tu i teraz.
Zadzwoń NAPISZ
Zrzut Ekranu 2023 01 5 O 13.11.14
Zrzut Ekranu 2023 01 5 O 13.16.37

Warsztaty baristyczne

Dobra kawa wprawia w dobry nastrój i sprawia, że dzień staje się lepszy. Pora nauczyć się kilku baristycznych sztuczek!
Zadzwoń NAPISZ

Maszyna Goldbrega

Stawiamy na pracę zespołową i precyzyjne zaplanowanie strategii działania, a następnie wykonanie planu. Liczy się kreatywność, umiejętność abstrakcyjnego myślenia, pamięć wzrokową, zdolności manualne, komunikowanie się w zespole, podejmowanie szybkich i trafnych decyzji oraz precyzję wykonania. We wszystkich konkurencjach niezbędna jest współpraca całego zespołu.
Dostosujemy integracje do zespołu. Podzielimy grupę na zespoły.
Zadzwoń NAPISZ
4CE81E05 79DC 4909 90F7 3ECEDA0A10CE 2
IMG 6910 Jpg

Eco biżuteria

Połączenie ekologii i recyklingu z miłością do akcesoriów. Prowadzące będą łączyć materiały pochodzące z odzysku (plastikowe butelki, wysokiej jakości skrawki materiałów, cekiny, zabytkowe guziki, elementy z naszyjników, skaje, materiały z różnych tworzyw) z profesjonalnymi elementami do tworzenia biżuterii o wysokiej jakości.
Zadzwoń NAPISZ

Dla firm i grup

Sala konferencyjna oraz pokoje na rozmowy biznesowe i rekrutacje, wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny jest idealna do realizacji szkoleń i spotkań dla 10-30 osób oraz konferencji i wykładów dla 20-70 uczestników.

 

Największym atutem Hotelu jest położenie w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego tłumu oraz pędu. Można tutaj nie tylko odpocząć, ale także cieszyć się prywatnością i swobodą, organizując integracje i imprezy firmowe.

 

Warto też rozważyć wiele atrakcji, które można zorganizować u nas, takich jak degustacja win i serów, quiz, gra terenowa „Poszukiwanie Skarbów” czy jazda konna i oprowadzka po stajni.

 

Zachęcamy zatem do odwiedzenia Hotelu Szary Residence firmy z Krakowa i okolic, rodziny z dziećmi, pary, singli i Waszych czworonogów do niepowtarzalnego miejsca. U nas wypoczniecie, spędzicie czas wśród przyrody, zjecie przepyszne dania serwowane przez kuchnię naszej restauracji, zorganizujecie przyjęcie, konferencje lub spotkanie biznesowe. Zapraszamy do kontaktu!

Całodobowa recepcja
Akceptujemy płatność kartą
Gry i atrakcje
Obsługa kelnerska
Standard 3*
Sprzątanie na żądanie