Jazda konna w KJK Szary

Jazda konna w KJK Szary

Jazda konna w KJK Szary

/

Klub Jazdy Konnej pod Krakowem

Na terenie obiektu znajduje się Klub Jazdy Konnej Szary, gdzie można spróbować swoich sił w jeździe konnej.

Profesjonalni trenerzy udzielą wskazówek podczas jazdy w zastępie, a dla początkujących jeźdźców poprowadzą zajęcia na lonży. Zabawa gwarantowana, bez względu na wiek i płeć!

Osoby, które nie zdecydują się na jazdę konną zapraszamy na spacer po stajni. Klub Jazdy Konnej można zwiedzać bezpłatnie w godzinach 7-21, we własnym zakresie. 

Prosimy o zachowanie ciszy i unikanie gwałtownych ruchów w sąsiedztwie zwierząt. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z fajerwerków i sztucznych ogni.

  • Na jazdę konną należy zabrać wygodne buty i długie spodnie
  • Lekcja jazdy konnej dla dorosłych - 120zł / 30 minut
  • Kontakt do trenera: 693101221
  • Wymagana rezerwacja z wyprzedzeniem
  • Zapraszamy na www.kjkszary.pl

Atrakcje i udogodnienia

Noclegi w Hotelu Szary Residence to nie wszystko, dysponujemy również Restauracją z pyszną europejską oraz polską kuchnią, domkiem grillowym, Klubem Jazdy Konnej oraz zapleczem konferencyjnym. Jeśli szukają Państwo hotelu koło Krakowa z możliwością zorganizowania przyjęcia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Goście z dziećmi mają do dyspozycji plac zabaw z trampoliną, kącik zabaw w Hotelu oraz miejsce na ognisko. W przyjaznej dla dzieci Restauracji Szary, przybysze mogą cieszyć się z udogodnień dla swoich pociech. W naszym obiekcie dzieci mają do odkrycia całą przyrodę, jaka otacza to wyjątkowe miejsce. Wszystkie zwierzęta tutaj zamieszkujące nie mogą się doczekać poznania Państwa dzieci.

 

Hotel Szary Residence to także miejsce dla aktywnych. Polecamy dwie siłownię – zewnętrzną i wewnętrzną, saunę i jacuzzi, spacer po lesie i jazdę konną.

 

Wierzymy, że dla zmęczonych tłumem miasta, atrakcją będzie relaksujący śpiew ptaków, ścieżki leśne i polne. Kontakt z naturą, jaki zapewnia lokalizacja Szary Residence, hotel pod Krakowem, jest tutaj czymś wyjątkowym i docenianym przez odwiedzających nas Gości z całej Polski.

 

Ponadto, z naszych usług zapewniających nocleg w okolicach Krakowa, mogą korzystać także osoby z niepełnosprawnościami. W hotelu znajdują się wszelkie potrzebne udogodnienia, dzięki którym podróż jest znacznie łatwiejsza. W razie potrzeby nasz personel służy wsparciem.

 

Chcąc zapewnić komfortowy nocleg pod Krakowem naszym Gościom, wyposażyliśmy pokoje we wszelkie niezbędne przedmioty do codziennego użytkowania, znajdą Państwo między innymi kawę, herbatę, TV, przestronne biurko, telefon, jak również żelazko i deskę do prasowania.

Żelazko i deska do prasowania
Klucze magnetyczne (karty)
Przyjęcia okolicznościowe
TV HD
Winda
Udogodnienia dla niepełnosprawnych