Kącik zabaw dla dzieci

Kącik zabaw dla dzieci

/

Hotel z kącikiem zabaw dla dzieci w małopolsce

Kącik zabaw dla dzieci

Hotel Szary Residence to idealny hotel dla dzieci w Małopolsce. Zapewnia atrakcje dla rodzin z dziećmi. Gwarantujemy, że w naszym obiekcie spędzą Państwo miły czas z rodziną. Tutaj dzieci się nie nudzą.

 

Przy recepcji znajduje się przeszklone pomieszczenie wyposażone w matę edukacyjną i zabawki dla najmłodszych Gości. Jest to doskonała alternatywa dla placu zabaw z trampoliną na deszczowe dni. Maluchy w kąciku zabaw mogą rysować bądź układać klocki. Dodatkowo w recepcji można wypożyczyć bezpłatnie gry planszowe. Dzięki temu, Państwa dziecko ma możliwość rozwijać się, a jednocześnie nawiązać nowe relacje z innymi dziećmi.

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad przyjazdem z rodziną do naszego hotelu, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

 

Co jeszcze oferuje hotel dla dzieci w Małopolsce?

Wierzymy, że wyjątkową atrakcją dla dzieci i nastolatków mogą być piesze wędrówki ścieżkami leśnymi, których nie brakuje w naszej okolicy. Przyroda oferuje wiele ciekawych gatunków, które napotkane przez najmłodszych, będą nie tylko elementem edukacyjnym, ale również niewyobrażalną zabawą i radością.

 

Na terenie naszego obiektu znajduje się również hotel dla koni, oferująca możliwość jazdy konnej. Dzieci chętnie poznają zwierzęta, które u nas zamieszkują. Jest to dla nich także niezwykła przygoda i lekcja. Istnieje możliwość zwiedzenia stajni, co sprawia najmłodszym wiele radości.

 

Dysponujemy również wypożyczalnią rowerów oraz sanek. Najmłodsi mogą zatem spędzać aktywnie czas nie tylko wewnątrz budynku, ale także na świeżym powietrzu. Dzięki temu, Szary Residence sprawdzi się doskonale w przypadku chęci skorzystania z hotelu dla dzieci w Małopolsce.

 

Nasz obiekt daje i najmłodszym i tym starszym dzieciom dużo rozrywki i możliwości nawiązania nowych przyjaźni. Warto nas odwiedzić, zabierając swoje pociechy. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Atrakcje i udogodnienia

Noclegi w Hotelu Szary Residence to nie wszystko, dysponujemy również Restauracją z pyszną europejską oraz polską kuchnią, domkiem grillowym, Klubem Jazdy Konnej oraz zapleczem konferencyjnym. Jeśli szukają Państwo hotelu koło Krakowa z możliwością zorganizowania przyjęcia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Goście z dziećmi mają do dyspozycji plac zabaw z trampoliną, kącik zabaw w Hotelu oraz miejsce na ognisko. W przyjaznej dla dzieci Restauracji Szary, przybysze mogą cieszyć się z udogodnień dla swoich pociech. W naszym obiekcie dzieci mają do odkrycia całą przyrodę, jaka otacza to wyjątkowe miejsce. Wszystkie zwierzęta tutaj zamieszkujące nie mogą się doczekać poznania Państwa dzieci.

 

Hotel Szary Residence to także miejsce dla aktywnych. Polecamy dwie siłownię – zewnętrzną i wewnętrzną, saunę i jacuzzi, spacer po lesie i jazdę konną.

 

Wierzymy, że dla zmęczonych tłumem miasta, atrakcją będzie relaksujący śpiew ptaków, ścieżki leśne i polne. Kontakt z naturą, jaki zapewnia lokalizacja Szary Residence, hotel pod Krakowem, jest tutaj czymś wyjątkowym i docenianym przez odwiedzających nas Gości z całej Polski.

 

Ponadto, z naszych usług zapewniających nocleg w okolicach Krakowa, mogą korzystać także osoby z niepełnosprawnościami. W hotelu znajdują się wszelkie potrzebne udogodnienia, dzięki którym podróż jest znacznie łatwiejsza. W razie potrzeby nasz personel służy wsparciem.

 

Chcąc zapewnić komfortowy nocleg pod Krakowem naszym Gościom, wyposażyliśmy pokoje we wszelkie niezbędne przedmioty do codziennego użytkowania, znajdą Państwo między innymi kawę, herbatę, TV, przestronne biurko, telefon, jak również żelazko i deskę do prasowania.

Żelazko i deska do prasowania
Klucze magnetyczne (karty)
Przyjęcia okolicznościowe
TV HD
Winda
Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Plac zabaw z trampolina

{
Szary Residence
}