Kącik zabaw dla dzieci

Kącik zabaw dla dzieci

/

Hotel z kącikiem zabaw dla dzieci w małopolsce

Kącik zabaw dla dzieci

 

Hotel Szary Residence to idealny hotel dla dzieci w Małopolsce. Zapewnia atrakcje dla rodzin z dziećmi. Gwarantujemy, że w naszym obiekcie spędzą Państwo miły czas z rodziną. Tutaj dzieci się nie nudzą.

 

Przy recepcji znajduje się przeszklone pomieszczenie wyposażone w matę edukacyjną i zabawki dla najmłodszych Gości. Jest to doskonała alternatywa dla placu zabaw z trampoliną na deszczowe dni. Maluchy w kąciku zabaw mogą rysować bądź układać klocki. Dodatkowo w recepcji można wypożyczyć bezpłatnie gry planszowe. Dzięki temu, Państwa dziecko ma możliwość rozwijać się, a jednocześnie nawiązać nowe relacje z innymi dziećmi.

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad przyjazdem z rodziną do naszego hotelu, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

 

Co jeszcze oferuje hotel dla dzieci w Małopolsce?

 

Wierzymy, że wyjątkową atrakcją dla dzieci i nastolatków mogą być piesze wędrówki ścieżkami leśnymi, których nie brakuje w naszej okolicy. Przyroda oferuje wiele ciekawych gatunków, które napotkane przez najmłodszych, będą nie tylko elementem edukacyjnym, ale również niewyobrażalną zabawą i radością.

 

Na terenie naszego obiektu znajduje się również stajnia koni, oferująca możliwość jazdy konnej. Dzieci chętnie poznają zwierzęta, które u nas zamieszkują. Jest to dla nich także niezwykła przygoda i lekcja. Istnieje możliwość zwiedzenia stajni, co sprawia najmłodszym wiele radości.

 

Dysponujemy również wypożyczalnią rowerów oraz sanek. Najmłodsi mogą zatem spędzać aktywnie czas nie tylko wewnątrz budynku, ale także na świeżym powietrzu. Dzięki temu, Szary Residence sprawdzi się doskonale w przypadku chęci skorzystania z hotelu dla dzieci w Małopolsce.

 

Nasz obiekt daje najmłodszym i tym nieco starszym dzieciom dużo rozrywki i możliwości nawiązania nowych przyjaźni. Warto nas odwiedzić, zabierając swoje pociechy. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.