Zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego

Zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego

/
Brama Krakowska

Ojcowski Park Narodowy

Park położony w Dolinie Prądnika pokryty pięknymi i nieskazitelnymi widokami! Idealny na wycieczki piesze lub rowerowe zarówno dla rodzin z dziećmi jak i na wycieczki indywidualne lub grupowe!

Będąc w Ojcowie należy zobaczyć m.in:
- Zamek Kazimierzowski w cenie 22 zł/ bilet normalny 11 zł/ bilet ulgowy,
- Grotę łokietka 30 zł/ bilet normalny, 15 zł/ bilet ulgowy,
- Jaskinię ciemną 20 zł/ bilet normalny, 10 zł/ bilet ulgowy,
- Bramę krakowską.

W odległości około 10 min od Ojcowa znajduje się Pieskowa Skała z zamkiem i pięknym ogrodem oraz Maczugą Herkulesa znana też jako Sokola Skała, czyli wapienny ostaniec, który pod wpływem dużych i mocnych sił erozyjnych przybrał kształt przypominający maczugę!

Z Hotelu Szary Residence dojazd zajmuje ok. 25 minut. Michałowice to świętna baza wypadowa do zwiedania Ojcowa i Krakowa. Po zwiedzaniu wypocznij w Jacuzzi i Saunie oraz skorzystaj z wyjatkowej Restauracji Szary. Na koniec dnia jeszcze jeden spacer, tym razem po lasku i stajniach Hotelu Szary Residence. Zapraszamy do rezerwacji!

Organizujemy wycieczki z przewodnikiem - piesze w cenie (60-120zł / os.) i wycieczki rowerowe (100-200zł / os.). W obu przypadkach możliwy jest transport z obiektu lub spotkanie na miejscu w Ojcowie.

Dla Gości indywidualny wypożyczamy bezpłatnie rowery.
Szczegóły

Atrakcje i udogodnienia

Noclegi w Hotelu Szary Residence to nie wszystko, dysponujemy również Restauracją z pyszną europejską oraz polską kuchnią, domkiem grillowym, Klubem Jazdy Konnej oraz zapleczem konferencyjnym. Jeśli szukają Państwo hotelu koło Krakowa z możliwością zorganizowania przyjęcia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Goście z dziećmi mają do dyspozycji plac zabaw z trampoliną, kącik zabaw w Hotelu oraz miejsce na ognisko. W przyjaznej dla dzieci Restauracji Szary, przybysze mogą cieszyć się z udogodnień dla swoich pociech. W naszym obiekcie dzieci mają do odkrycia całą przyrodę, jaka otacza to wyjątkowe miejsce. Wszystkie zwierzęta tutaj zamieszkujące nie mogą się doczekać poznania Państwa dzieci.

 

Hotel Szary Residence to także miejsce dla aktywnych. Polecamy dwie siłownię – zewnętrzną i wewnętrzną, saunę i jacuzzi, spacer po lesie i jazdę konną.

 

Wierzymy, że dla zmęczonych tłumem miasta, atrakcją będzie relaksujący śpiew ptaków, ścieżki leśne i polne. Kontakt z naturą, jaki zapewnia lokalizacja Szary Residence, hotel pod Krakowem, jest tutaj czymś wyjątkowym i docenianym przez odwiedzających nas Gości z całej Polski.

 

Ponadto, z naszych usług zapewniających nocleg w okolicach Krakowa, mogą korzystać także osoby z niepełnosprawnościami. W hotelu znajdują się wszelkie potrzebne udogodnienia, dzięki którym podróż jest znacznie łatwiejsza. W razie potrzeby nasz personel służy wsparciem.

 

Chcąc zapewnić komfortowy nocleg pod Krakowem naszym Gościom, wyposażyliśmy pokoje we wszelkie niezbędne przedmioty do codziennego użytkowania, znajdą Państwo między innymi kawę, herbatę, TV, przestronne biurko, telefon, jak również żelazko i deskę do prasowania.

Żelazko i deska do prasowania
Klucze magnetyczne (karty)
Przyjęcia okolicznościowe
TV HD
Winda
Udogodnienia dla niepełnosprawnych