Rowerem Szlakiem Orlich Gniazd

Rowerem Szlakiem Orlich Gniazd

/
Wycieczki Rowerowe

Rowerem przez Jurę Krakowsko-Częstochowską

Hotel Szary Reisdence stał się przyjazny rowerom! Można wypożyczyć sprzęt na recepcji, jechać na wycieczkę, zwiedzać i podziwiać piękno natury Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Ojcowskiego Parku Narodowego czy Pieskowej Skały!
W przypadku konieczności serwisowania roweru mamy też zestaw naprawczy oraz kilka pobliskich punktów:

Sport Attack - sklep /serwis - ul. Mackiewicza 14, Kraków,
tel.: 126230470
E+design - sklep / serwis - ul. Witkowicka 82, Kraków,
tel.: 690453427
GO RIDE Rowery - sklep / serwis - ul. Siewna 30A, Kraków,
tel.: 79427270
PolBike - sklep / serwis - os. Mozarta 7/12, Kraków,
tel.: 513925005

Więcej informacji na stronie:
Hotel przyjazny rowerom

Atrakcje i udogodnienia

Noclegi w Hotelu Szary Residence to nie wszystko, dysponujemy również Restauracją z pyszną europejską oraz polską kuchnią, domkiem grillowym, Klubem Jazdy Konnej oraz zapleczem konferencyjnym. Jeśli szukają Państwo hotelu koło Krakowa z możliwością zorganizowania przyjęcia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Goście z dziećmi mają do dyspozycji plac zabaw z trampoliną, kącik zabaw w Hotelu oraz miejsce na ognisko. W przyjaznej dla dzieci Restauracji Szary, przybysze mogą cieszyć się z udogodnień dla swoich pociech. W naszym obiekcie dzieci mają do odkrycia całą przyrodę, jaka otacza to wyjątkowe miejsce. Wszystkie zwierzęta tutaj zamieszkujące nie mogą się doczekać poznania Państwa dzieci.

 

Hotel Szary Residence to także miejsce dla aktywnych. Polecamy dwie siłownię – zewnętrzną i wewnętrzną, saunę i jacuzzi, spacer po lesie i jazdę konną.

 

Wierzymy, że dla zmęczonych tłumem miasta, atrakcją będzie relaksujący śpiew ptaków, ścieżki leśne i polne. Kontakt z naturą, jaki zapewnia lokalizacja Szary Residence, hotel pod Krakowem, jest tutaj czymś wyjątkowym i docenianym przez odwiedzających nas Gości z całej Polski.

 

Ponadto, z naszych usług zapewniających nocleg w okolicach Krakowa, mogą korzystać także osoby z niepełnosprawnościami. W hotelu znajdują się wszelkie potrzebne udogodnienia, dzięki którym podróż jest znacznie łatwiejsza. W razie potrzeby nasz personel służy wsparciem.

 

Chcąc zapewnić komfortowy nocleg pod Krakowem naszym Gościom, wyposażyliśmy pokoje we wszelkie niezbędne przedmioty do codziennego użytkowania, znajdą Państwo między innymi kawę, herbatę, TV, przestronne biurko, telefon, jak również żelazko i deskę do prasowania.

Żelazko i deska do prasowania
Klucze magnetyczne (karty)
Przyjęcia okolicznościowe
TV HD
Winda
Udogodnienia dla niepełnosprawnych