Park Wodny w Krakowie

Park Wodny w Krakowie

/
Projekt Bez Tytułu

Park Wodny w Krakowie

Aqua Park w Krakowie to miejsce rozrywki dla całej rodziny, bez względu na porę roku. Zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, fontanny, sztuczne fale, kilka basenów i jacuzzi – to tylko część atrakcji, których dopełnieniem jest profesjonalne Saunarium.

W hali basenowej jest wiele atrakcji, przede wszystkim zjeżdżalnie zewnętrzne oraz wewnętrzne!
Dodatkowo: Rwąca Rzeka, ścianki wspinaczkowe, Tęczowa Ścieżka i wiele innych, gwarantujących świetną zabawę!
Aktywny czas zapewniają również wydzielone miejsca do uprawiania sportów wodnych np. gra w koszykówkę, piłkę wodną oraz tory do pływania.

Dla najmłodszych jest zapewniony brodzik z Wyspą Piratów, chlapiącymi wodą zwierzakami, statkiem pirackim z wodnymi armatami, małymi zjeżdżalniami i Magicznym Grzybkiem.
Szeroka gama atrakcji zapewni wszystkim udaną zabawę.

Standardowe bilety dla osób dorosłych to koszt 45 zł, 41 zł/bilety ulgowe, bilety całodzienne + saunarium to koszt 93 zł/ osobę dorosłą i 83 zł/ bilet ulgowy.

Możliwy jest bezpośredni dojazd do centrum rozrywki z naszego hotelu w około 20 min.

Atrakcje i udogodnienia

Noclegi w Hotelu Szary Residence to nie wszystko, dysponujemy również Restauracją z pyszną europejską oraz polską kuchnią, domkiem grillowym, Klubem Jazdy Konnej oraz zapleczem konferencyjnym. Jeśli szukają Państwo hotelu koło Krakowa z możliwością zorganizowania przyjęcia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Goście z dziećmi mają do dyspozycji plac zabaw z trampoliną, kącik zabaw w Hotelu oraz miejsce na ognisko. W przyjaznej dla dzieci Restauracji Szary, przybysze mogą cieszyć się z udogodnień dla swoich pociech. W naszym obiekcie dzieci mają do odkrycia całą przyrodę, jaka otacza to wyjątkowe miejsce. Wszystkie zwierzęta tutaj zamieszkujące nie mogą się doczekać poznania Państwa dzieci.

 

Hotel Szary Residence to także miejsce dla aktywnych. Polecamy dwie siłownię – zewnętrzną i wewnętrzną, saunę i jacuzzi, spacer po lesie i jazdę konną.

 

Wierzymy, że dla zmęczonych tłumem miasta, atrakcją będzie relaksujący śpiew ptaków, ścieżki leśne i polne. Kontakt z naturą, jaki zapewnia lokalizacja Szary Residence, hotel pod Krakowem, jest tutaj czymś wyjątkowym i docenianym przez odwiedzających nas Gości z całej Polski.

 

Ponadto, z naszych usług zapewniających nocleg w okolicach Krakowa, mogą korzystać także osoby z niepełnosprawnościami. W hotelu znajdują się wszelkie potrzebne udogodnienia, dzięki którym podróż jest znacznie łatwiejsza. W razie potrzeby nasz personel służy wsparciem.

 

Chcąc zapewnić komfortowy nocleg pod Krakowem naszym Gościom, wyposażyliśmy pokoje we wszelkie niezbędne przedmioty do codziennego użytkowania, znajdą Państwo między innymi kawę, herbatę, TV, przestronne biurko, telefon, jak również żelazko i deskę do prasowania.

Żelazko i deska do prasowania
Klucze magnetyczne (karty)
Przyjęcia okolicznościowe
TV HD
Winda
Udogodnienia dla niepełnosprawnych